CARE

Prawdziwa linia CARE & PROTECTION, delikatnie pielęgnująca włosy i ich kolor na całej długości, chroniąc je każdego dnia przed zanieczyszczeniami, utlenianiem, uszkodzeniami spowodowanymi promieniami słonecznymi i niebieskim światłem, dzięki unikalnym technologiom opracowanym w naszych Laboratoriach.

BEAUTY

Prawdziwe produkty BEAUTY, pozwalające maksymalnie wyeksponować i podkreślić naturalne piękno włosów i każdej stylizacji,

o każdym kształcie i kolorze, w każdym wieku.

NIEPOWTARZALNE ZAPACHY

Każda gama GOOD SOCIETY zachwyca harmonijnie dobranymi zapachami unisex, z aromatami waniliowymi i pudrowymi, bursztynowymi czy owocowymi i kwiatowymi, korzennymi, ziołowymi, drzewnymi.

W TROSCE O CIEBIE I PIĘKNO TWOICH WŁOSÓW

Seria produktów GOOD SOCIETY delikatnie pielęgnuje włosy i kolor, na całej długości, chroniąc je każdego dnia przed zanieczyszczeniami, utlenianiem, uszkodzeniami spowodowanymi promieniami słonecznymi i niebieskim światłem, dzięki wyspecjalizowanym formułom i składnikom kosmetyków.

Zapoznaj się z serią GOOD SOCIETY

100% OPAKOWAŃ Z RECYKLINGU LUB NADAJĄCYCH SIĘ DO PONOWNEGO UŻYCIA, RECYKLINGU LUB KOMPOSTOWANIA

02 COLOR GLOW

PIELĘGNACJA PO KOLORYZACJI

Gama zaprojektowana w celu maksymalnego wydłużenia blasku i zachowania koloru włosów farbowanych po zabiegu koloryzacji w salonie.

Zapobiega wszelkim działaniom utleniającym i je neutralizuje, chroniąc i regenerując pierwotny połysk kosmetycznego koloru i przedłuża jego piękno i stabilność. Odżywia włókno włosa, zmiękcza je i rozświetla, pozostawiając naturalną objętość, bez obciążania.

Pielęgnacja włosów, która podkreśla kształt i styl.

Z dodatkiem specjalnie dobranych, naturalnych składników aktywnych.

Każdy produkt chroni i poprawia wygląd włosów, wzmacniając je i sprawiając, że stają się zdrowsze i bardziej elastyczne, jednocześnie nie obciążając ich.

Gama, która dba o cienkie, matowe i łamliwe włosy, ożywiając je.

Głęboko odżywia skórę głowy i włosy, reguluje nawilżenie, nadaje gęstości, połysku, elastyczności, witalności i miękkości.

Tworzy bioaktywny film wokół włókna włosa, dodając puszystości i ochrony oraz wzbogacając włosy w substancje aktywne, zmniejszając ich łamliwość i chroniąc przed wysoką temperaturą.

46 NOURISHING

ODŻYWIENIE

Kosmetyki z serii GOOD SOCIETY obejmują wszystkie niezbędne produkty, przeznaczone do pielęgnacji i stylizacji różnych rodzajów włosów, pozwalając wybrać te najbardziej odpowiednie dla Twoich kosmyków.

Serie kosmetyków

WIĘCEJ

90 FREE SHAPE

STYLIZACJA

WIĘCEJ
WIĘCEJ

05 B_BLONDE

B_BLONDE, to gama przeznaczona do ochrony i pielęgnacji rozjaśnionych blond, jasnych brąz, siwych i białych włosów naturalnych lub farbowanych. Zawarte pigmenty są w stanie zneutralizować niepożądane ciepłe efekty na wszystkich poziomach tonu.

Użycie tych produktów po każdym myciu wzmacnia strukturę włosów zniszczonych przez rozjaśnienie sprawiając, że stają się zdrowsze i bardziej nawilżone, w celu zapewnienia lśniących, zregenerowanych, odpornych i zdyscyplinowanych włosów.

Idealna gama dla każdego rodzaju włosów - naturalnych lub farbowanych, gładkich, falowanych lub kręconych. Pielęgnuje włosy, poprawiając stopniowo ich wygląd, działając ochronnie, zmiękczająco, nawilżająco i chroniąc przed uszkodzeniami mechanicznymi. Delikatna dla skóry głowy, wzmacniająca i regulująca wydzielanie sebum.

Gama produktów wyrażających maksymalną funkcjonalność dobrego samopoczucia do stosowania codziennie lub kilka razy dziennie. Włosy, skóra i duch są zaangażowane w rezultaty „Pielęgnacyjne” tej gamy gdzie, dzięki tym licznym korzyściom, można zbudować nieskończoną historię.

10 GLEE & BEAUTY

WIĘCEJ

18 EVERY YOU

WIĘCEJ

W skład wchodzą:

2W1 SZAMPON I ŻEL OCZYSZCZAJĄCY DO WŁOSÓW I CIAŁA


ODŻYWKA W SPRAYU WYRÓWNUJĄCA POROWATOŚĆ WŁOSÓW

WIĘCEJ

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

JEST NAJWAŻNIEJSZY

ARTEGO ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO POSZANOWANIA NATURY, OGRANICZANIA PRODUKCJI ODPADÓW

I NIEOGRANICZONEGO WYKORZYSTYWANIA ZASOBÓW, OSTROŻNIE DOBIERAJĄC ROZWIĄZANIA MAJĄCE NA CELU ZMNIEJSZENIE WPŁYWU SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI PRODUKCYJNEJ NA ŚRODOWISKO.