Efekt tafli wody
na włosach

KUP TERAZ

Przełomowa pielęgnacja, która zapewnia
hipnotyzujący efekt w 20 sekund!

Woda lamelarna to innowacyjny produkt nadający włosom intensywny połysk i jedwabistą gładkość w ekspresowym tempie. Natychmiast

po zabiegu, włosy są lśniące, miękkie w dotyku, nie puszą się oraz łatwo się rozczesują i układają.

KUP TERAZ

Sprawdź w sklepie!

Z KODEM CZERWIEC10 ZYSKUJESZ DODATKOWE 10% RABATU

Lamellar Water spełnia marzenia kobiet o pięknych i pełnych blasku włosach, bez konieczności przedłużania wizyty w salonie fryzjerskim.

Na tradycyjne zabiegi pielęgnacyjne należy poświęcić od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Z wodą lamelarną czas skracamy do 20 sekund! Wydaje się niemożliwe, ale efekty mówią wszystko!

Sprawdź, jak działa IQ Care!

KUP TERAZ

Sprawdź w sklepie!

Z KODEM CZERWIEC10 ZYSKUJESZ DODATKOWE 10% RABATU

Lamellar Technology IQ Care

Formuła oparta o Technologię Lamelarną IQ redukuje nierówności, poprzez precyzyjne wnikanie składników aktywnych dokładnie w te miejsca, które wymagają głębokiej odbudowy i nawilżenia.


Płynna, lekka konsystencja sprawia, ze produkt natychmiast przenika przez osłonkę włosa. Receptura łączy w sobie glikol z substancjami nawilżającymi, proteinami i aminokwasami. Glikol jest nośnikiem składników aktywnych i ułatwia ich wnikanie w strukturę włosa, a na jego powierzchni tworzy warstwę warstwę okluzyjną. błyskawicznie otulając pasma, bez obciążenia.

Sposób użycia

Lamellar Water nakłada się bezpośrednio po umyciu włosów szamponem. Wystarczy rozprowadzić ją na długości i końcach zygzakowanym ruchem, odczekać 10-20 sekund i spłukać. Dzięki delikatnej konsystencji preparatu spłukuje się go bardzo szybko, a włosy są lekkie, łatwo się rozczesują i perfekcyjnie układają.

KUP TERAZ

Sprawdź w sklepie!

Z KODEM CZERWIEC10 ZYSKUJESZ DODATKOWE 10% RABATU

LokiKoki.pl, Ołowiana 12, 85-461 Bydgoszcz